Bulut Çağrı Merkezi Faydaları

Anasayfa / Bulut Çağrı Merkezi Faydaları

Bulut çağrı merkezi işletmenizdeki tüm iletişim altyapınızı çok düşük maliyetlerle kontrolünüz altına almanızı sağlar, ekstra kablolama maliyetleri oluşturmaz, büyümeniz gerektiğinde saniyeler içinde büyüyebilirsiniz, mevcut bulut çağrı merkezi ve santral alt yapımız ile 5.000 abone dahil sıfır alt yapı maliyetiyle iletişim yapınızı destekleyebiliriz.

- Tüm şubeleriniz, ofisleriniz tek merkezden yönetilebilir.

-Her abonenize dış hat tanımlayabilir, cep telefonu uygulamalarından ofisinizdeymiş gibi çağrıları karşılamalarını sağlayabilirsiniz.

- Hiç bir bakım ücreti ödemezsiniz, teknik ekibimiz her sorunda 7/24 destek verir.

- Şubeleriniz, ofisleriniz arasında arama maliyetleri sıfıra iner, bir şubeniz adanada bir şubeniz istanbul olabilir, yada bir şubeniz amerika da diğer şubeniz polonya da olabilir hiç farketmez her şubeniz ücretsiz iletişim sağlar.

- Sınırsız ses kayıt arşivine sahip olursunuz, istediğiniz aboneyi dinleyebilir çağrı raporlarını anlık kontrol edebilir, hatta anlık telefon görüşmesini dinleyebilirsiniz.

- Müşterilerle iletişiminiz çok kolaylaşır, geçmiş siparişlerini görebilir, geçmiş ses kayıtlarını yada görüşme raporlarını anlık alabilirsiniz.

-Kullanıdığınız her hangi bir CRM yada ERP yazılımını entegre edebilirsiniz. ( SalesForce, Zoho, Microsoft Dynmics v.b )

- Dilerseniz müşterilerinizi kendi isimleri ile otomatik olarak sistem karşılar, VIP müşteri temsilcisi var ise ona yönlendirir.

- Otomatik aramalar yapabilirsiniz, bir duyuru, bir indirim nasıl isterseniz aranacak kişileri yükleyin sistem hemen arasın bilgilendirsin.

-Web sitenizden ücretsiz çağrı alabilirsiniz, yada beni arayın formu ile sistem otomatik müşterinizi arar, müşteri temsilcisine bağlar.

-Kanal sınırı yoktur, dilediğiniz kadar dış numara ( türk telekom, yada sanal numaralar ) sisteme dahil edebilirsiniz.

-Tek sistem üzerinden farklı firmalarınızı birleştirebilir, A firmasına hoş geldiniz, B firmasına hoş geldiniz gibi farklı ananonslar ile müşterilerinizi karşılayabilir ilgili birime otomatik aktarabilirsiniz.

-Bayramlarda, resim tatilerde arayan müşterilerinize hizmet vermediğinizi dinletebilir, özel günlerini kutlayabilirsiniz.

saymakla bitiremeyeciğimiz bir çok özellikten faydalanmak ve size özel projeler geliştirmemiz için hemen aylık paketlerimiz deneyin.

Çağrı Merkezi Paketlerimiz için Tıklayın

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 259 99 66

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top