Cloud Çağrı Merkezi |

Anasayfa / Cloud Çağrı Merkezi |

Hiç bir değişim planına sahip olmadan çağrı merkezinizin sorunlarını ve zorluklarını gözden geçirmekten sıkıldınız mı? Çözümlere daha fazla geri bildirim almanıza gerek yok ve dün onlara ihtiyacın vardı.  Cloud tabanlı çağrı merkezi yazılımı, şirketiniz, müşterileriniz ve çağrı merkezi ekibiniz arasındaki önemli iletişim kanalını sağlar.

Bulut çağrı merkezi yazılımı, müşteri ilişkilerini bağlamak ve sürdürmek için kritik teknolojiyi pratik şekilde size sunar. Her müşterimiz, en güncel web teknolojisini kullanan Çağrı Merkezleri için türünün ilk örneği olan Bulut Bilişim Platformundan yararlanabilir.

Cloud / Bulut Çağrı Merkezi Yazılımı Başlıca Özellikleri ;

Ses KaydıCTI, Bilgisayar Telefon EntegrasyonuACD Otomatik Arama DağıtımıIVR YönetimiWall Board - Operasyon TakipSoftwareGeographic Back-UpDatabaseMaintenanceReports - RaporlarManuel AramaPreview Otomatik AramaAgentless Otomatik AramaPredictive Otomatik AramaBlacklist (Engelleme Listesi)Müşteri Bilgilerini DüzenleyebilmeDosya YüklemeDynamic Call Pool - Dinamik Arama HavuzuAPI Support - Uygulama Ekleme DesteğiVIP ListKalite Yönetim ModülüÜrün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 259 99 66

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top