Whatsapp

Anasayfa / Whatsapp

Paketlerimiz

(Birbirinden Özel, Her Bütçeye Uygun Eşsiz Paketlerimiz)

Basic Cloud Whatsapp

1 Whatsapp 1 Telefon Numarası Kapasitesi Kayıt( opsiyonel + 20 TL) Api Desteği Aylık 250 TL

250.00 TL / Aylık

Satın Al

Pro Cloud Whatsapp

Kayıd CTI, Bilgisayar Telefon Entegrasyonu ACD Otomatik Arama Dağıtımı IVR Yönetimi Wall Board - Operasyon Takip Software Geographic Back-Up Database Maintenance Reports - Raporlar Manuel Arama Preview Otomatik Arama Agentless Otomatik Arama Predictive Otomatik Arama Blacklist (Engelleme Listesi) Müşteri Bilgilerini Düzenleyebilme Dosya Yükleme

499.00 TL / Aylık

Satın Al

Premium Cloud Whatsapp

Kayıd CTI, Bilgisayar Telefon Entegrasyonu ACD Otomatik Arama Dağıtımı Çağrı Kuyruğu IVR Yönetimi Wall Board - Operasyon Takip WebRTC Web Phone Coğrafi Yedekmele Database Maintenance Gelişmiş Rapor Yönetimi KPI Destekli Rapor Özel Raporlama Programları Entegrasyon API ile CRM, ERP ve E-Ticaret Entegrasyon Manuel Arama Preview Otomatik Arama Predictive Otomatik Arama Blacklist (Engelleme Listesi) Müşteri Bilgilerini Düzenleyebilme Dosya Yükleme CRM VIP List Support - Destek

699.00 TL / Aylık

Satın Al

Whatsapp

Whatsapp

Yealink olarak Whatsapp çözümümüz sayesinde 1.5 milyardan fazla kullanıcıya erişim sağlayın. Tüm dünyada veülkemizde en fazla kullanılan sohbet uygulamasını kullanarak müşterileriniz vekullanıcılarınızla iletişime geçin. Yealink’in Whatsapp API’sini kullanarakGDPR uyumunu ölçeklenebilir şekilde kullanın.

Her Yerden Entegrasyon

Halihazırda çalıştığınız bir sistemeWhatsapp API’mizi entegre ederek hemen kullanmaya başlayın. Yealink gelişmişchat uygulaması da dilerseniz hemen kullanılabilir.

Markalı Mesajlaşma

Whatsapp’ınıza ait işletme hesabınızıgören müşterileriniz “doğrulanmış işletme” olarak görür ve bu şekildenumaranıza güvenebileceklerini anlarlar. Hızlı iletişim ve müşterilerinizinsize güvenerek memnun kalmasını bu şekilde sağlayın.

Hazır Mesaj Şablonları

Mesaj şablonlarınızı kendinizbelirleyerek müşteri iletişiminizi daha kaliteli hale getirin. Şablonlarözelleştirilebilir değişkenlere sahiptir. Konuşmalarınızı onaylamış olduğunuzşablonlar ile başlatarak zaman kazanın.

Müşterileriniz kısa sorular sorduğundaşablonlarınız ile cevap verin ve doğru iletişimi kurarak verimli bir halegetirin.

Yıldırım Hızında Teslim

Hızlı kurulum her sektörden işletmeiçin oldukça önemlidir. Mesai süresi yoğunluk nedeniyle hızlı bir şekildegeçtiğinden önceliğiniz de Whatsapp İşletme Hesabınızı aktif hale getirmekolur.

Kurulum için başvurduğunuzda alanındauzman ekibimiz 48 saat süreyle en hızlı şekilde kurulum seçeneğini size sunar.Hızlı kurulum sayesinde ihtiyacınız olan her an kullanıma hazır olur.

Zengin Mesajlaşma

Whatsapp sunucumuz sayesindemüşterilerinizle yalnızca yazışma değil dilediğiniz farklı içerikleri de hızlıbir şekilde paylaşabilirsiniz. Resimler, metinler, dosyalar, web bağlantılarıve birçok farklı içeriği özgür bir şekilde müşterileriniz ile paylaşarakbilgilendirme yapabilir ve aranızdaki bağı kuvvetlendirebilirsiniz.

Grup Mesajlaşma

Whatsapp Grup Mesajlaşma özelliğimiziyeni bir seviyeye taşıdık. Siz de özelleştirmelerinizi yeni bir seviyeyetaşıyarak tüm departmanlarınızla grup kurarak mesajlaşın. İletişim hızı buşekilde en üst seviyeye taşınır. Mesaj arşivlerini saklama özelliğimizsayesinde dilediğiniz zaman eski yazışmalara ulaşabilirsiniz.

 Yealink Whatsapp API’ni kullanmakisterseniz demo sunucumuz ile deneme yaparak harika özelliklerimizin tadınıçıkarın. Programımız sürekli yenilenir ve sizin için en işlevsel özelliklereklenir.

Mesaj Şablonları ve Sohbet Mesajları

İleti Şablonları konuşma başlatmakistediğinizde ayarlamanız gereken detaylardır. Müşteriniz sizinle konuşmabaşlattığında ya da şablonda olan bir mesaja yanıt verirse müşterinize şablonlumesaj değil de serbest cevap verebileceğiniz şekilde size özel 24 saatlik birdestek penceresi açılır ve sohbet başlar.

Müşterileriniz ile konuşurken iletişablonlarını kullanırsınız. Şablon kullanmak istediğinizde ilk olarak Whatsapponaylamalıdır. Ancak onay aldıktan sonra kullanabilirsiniz. Şablonlarıkullanarak hatırlatıcılar, güncellemeler, bildirimler, ya da farklı içeriklergönderebilirsiniz. PDF ya da görüntüler ise medya mesajı şablonlarıdır vedilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Müşteriniz size şablonlu mesajgöndermiş olsa bile 24 saatlik destek penceresi sayesinde müşterinize herhangibir şablon kullanmadan mesaj göndererek iletişime geçebilirsiniz.

Görüntü ve PDF Gönderme

PDF ve görüntü şablonlarımüşterilerinize hızlı bir şekilde bilgi iletmek ve ulaşmak için kullanılır. Buşekilde etkileşim sürecinizi azaltarak daha verimli bir konuşma yapın. Müşterihenüz bir konuşma başlatmamışsa bile kendilerine PDF görüntü göndererek reklamamacıyla kullanın.

Yealink Whatsapp API’si ilefaturalarınızı, hesap ekstrelerinizi, gönderim bedeli etiketlerinizi,ürünlerinizin resimlerini ve birçok başka görüntü ve belgeyi pratik bir şekildeçözümleyebilirsiniz.

Whatsapp Nasıl Entegre Edilir

Yealink Whatsapp API’mizi iki farklıseçenek ile kullanabilirsiniz. Web tabanlı olan Sohbet Mesajlaşma KontrolPaneli kullanıcı arayüzümüzü kullanmanız ya da sistemlerinize direkt entegreedin.

Kolay kullanım ve basit ara yüz ilemüşterileriniz ile direkt ve hızlı iletişim kurun ve iş veriminizi tamamenarttırın.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 259 99 66

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top