Yealink CP900 Ses Konferans Cihazı

Anasayfa / Yealink Ses Konferans / Yealink CP900 Ses Konferans Cihazı
Yealink CP900 Ses konferans cihazı, HD ses kalitesi sağlayan 6 mikrofon, hafif ve taşınabilir yapıda, 8 dokunmatik buton, akustik echo engelleme özelliğine sahiptir, USB kablo sayesinde kolay bağlanabilmenizi sağlar.

Stok Durumu: Mevcut

Kategori: Yealink Ses Konferans

Fiyatı: 183.00 USD + Kdv.

Yealink CP900 Ses Konferans Cihazı

Ürün Açıklaması

Yealink CP900 Ses Konferans Cihazı

Yealink CP900 Premium Level Taşınabilir Hoparlör Yüksek kaliteli HD ses, altı mikrofon ve birinci sınıf çift yönlü deneyim ile tüm katılımcıların duyulmasını ve dahil edilmesini kolaylaştırır. Huddle room, özel alanlar ve hareket halindeyken kullanılmak için tasarlanmıştır. AEC, NS ve DSP teknolojilerii sayesinde kristal netliğinde ses sunar. Gününü hareket halinde ve sürekli mobil olarak geçiren profesyoneller için hareket halinde ideal, mobil, zarif ve hafif (320g) olmasını sağlayacak bir tasarıma sahiptir.

Kolay ve Akıllı Bağlantı

Bilgisayarlara, akıllı telefonlara ve tabletlere basit tak ve çalıştır USB veya Bluetooth bağlantılarına sahiptir. CP900'ü aynı anda 3 cihazla eşleştirebilir. İki farklı cihazdan gelen çağrılar, CP900'ü bir cihazda Bluetooth üzerinden ve başka bir cihazda USB bağlantısı ile birleştirerek bir araya getirilebilir.

Akıllı Team's Butonu

Çağrı kontrolü uyumluluğunu maksimuma çıkarabileceğiniz çoklu düğmeler, düşük öğrenme maliyeti deneyimi ve rahat bir kontrol edilebilirlik sunar. Microsoft Teams ile entegrasyonu sayesinde, özel bir Teams düğmesi içerir ve kullanıcıların Team's ile işbirliği yapmasını kolaylaştırır.

Teknik Özellikler:

  • Ürün Tipi Kompakt
  • Maksimum Katılımcı Sayısı 3
  • Maksimum Mikrofon Sayısı 6
  • Hoparlör Frekans Aralığı 150-15,000 Hz

Yealink
Yealink Ses Konferans
Yealink Ses Konferans
Yealink CP900 Ses konferans cihazı, HD ses kalitesi sağlayan 6 mikrofon, hafif ve taşınabilir yapıda,

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 259 99 66

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top