Yealink CTP20 Dokunmatik Panel

Anasayfa / Yealink Video Konferans / Yealink CTP20 Dokunmatik Panel
CTP20, Yealink’in yeni nesil video konferans çözümleriyle eşleştirilebilecek bir dokunmatik paneldir. 13,3 inç dokunmatik ekranı ve kullanıcı merkezli etkileşimli tasarımı, kullanıcıların bir toplantıya hızlı ve çaba harcamadan katılmalarını veya kontrol etmelerini sağlayarak daha iyi bir toplantı deneyimi yaratır.

Stok Durumu: Mevcut

Kategori: Yealink Video Konferans

Fiyatı: 2065.00 USD + Kdv.

Yealink CTP20 Dokunmatik Panel

CTP20, Yealink’in yeni nesil video konferans çözümleriyle eşleştirilebilecek bir dokunmatik paneldir. 13,3 inç dokunmatik ekranı ve kullanıcı merkezli etkileşimli tasarımı, kullanıcıların bir toplantıya hızlı ve çaba harcamadan katılmalarını veya kontrol etmelerini sağlayarak daha iyi bir toplantı deneyimi yaratır. CTP20, Yealink Kablosuz Sunum Pod WPP20 ile çalıştığında, paylaşılan içeriği doğrudan CTP20'de açıklayabilir veya kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, size gerçek bir yazma deneyimi sağlayan yeni bir aktif kapasitif kalemle donatılmıştır.

Teknik Özellikler:

  • Ağ Bağlantı Tipi Wi-Fi
  • Ekran Tipi Renkli Kapasitif
  • Görüntü Çözünürlüğü 1080P

Yealink
Yealink Video Konferans
Yealink Video Konferans
Yealink CTP20 IP Video Konferans Cihazının Online Satın Alabilir, Yealink CTP20 IP Video Konferans Cihazının Teknik dökümanlarına ve Kataloglarına Ulaşabilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 259 99 66

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top