Yealink MeetingEye 400 4K Video Konferans Cihazı

Anasayfa / Yealink Video Konferans / Yealink MeetingEye 400 4K Video Konferans Cihazı
Yealink Meetingeye 400, küçük boyutlu toplantı odaları için tasarlanmış hepsi bir arada bir akıllı video konferans sistemidir.

Stok Durumu: Mevcut

Kategori: Yealink Video Konferans

Fiyatı: 3000.00 USD + Kdv.

Yealink MeetingEye 400 4K Video Konferans Cihazı

Ürün Açıklaması

MeetingEye 400 Video Konferans Bar

Küçük Toplantı odaları için Akıllı 4K Video Konferans Sistemi MeetingEye 400, küçük boyutlu toplantı odaları için tasarlanmış hepsi bir arada bir akıllı video konferans sistemidir. Dahili otomatik lens kapağı ile birlikte ultra HD 4K kamera, toplantıda hem akıcılık hem de güvenlik sağlar. Uyarlanmış AI teknolojileri (yüz algılama, ses kaynağı konumu, ses izleme vb.) Ayrıca daha akıllı toplantı deneyimi sağlayarak çalışma verimliliğini artırmaya yardımcı olur. Hepsi bir arada tasarım ve kolay kurulum ile yepyeni MeetingEye 400, her konferansı verimli ve eğlenceli hale getirir.

AI Akıllı Çerçeveleme ile Verimli Konferans

Yüz algılama, ses kaynağı konumu, ses izleme vb. Dahil olmak üzere gelişmiş AI teknolojileriyle güçlendirilen kamera, katılımcıların sayısına ve konumuna göre en iyi çerçeveleme çözümlerine otomatik olarak ayarlanır. Sunum yapan kişiye gerçek zamanlı yakın çekim ve ücretsiz manuel işlemler, tüm katılımcıların toplantıya iyi odaklanmasını sağlar.

Ses İzleme Kalitesi Ses Efekti

8 MEMS tek yönlü mikrofonlar, gürültü giderme ve yankılanma kapasitesini geliştirmek için doğrusal bir mikrofon dizisine yerleştirilmiştir. En yeni yükseltilmiş Hüzmeleme algoritması, tam çift yönlü teknoloji ile doğru yönlü ses izleme ve kalite tasarrufu sağlar

 

Çoklu Ekran Projeksiyon Yöntemleri Kolay İçerik Paylaşımı

Hızlı ve kullanışlı WPP20 kablosuz ekran paylaştırıcısı, AirPlay, Miracast ve diğer kablosuz ekran projeksiyon yöntemlerini destekler.

Esnek Kurulum

Yüz algılama, ses kaynağı konumu, ses izleme vb. Dahil olmak üzere gelişmiş AI teknolojileriyle güçlendirilen kamera, katılımcıların sayısına ve konumuna göre en iyi çerçeveleme çözümlerine otomatik olarak ayarlanır. Sunum yapan kişiye gerçek zamanlı yakın çekim ve ücretsiz manuel işlemler, tüm katılımcıların toplantıya iyi odaklanmasını sağlar. Gerçek ihtiyaca göre çeşitli kurulum yöntemleri, duvarda, TV raflarında, tepsi veya tezgahta olduğu gibi ekipmanın en iyi yerine yerleştirmenize yardımcı olur.

Teknik Özellikler:

 • Ürün Tipi Kompakt
 • Desteklenen Protokoller SIP
 • Ağ Bağlantı Tipi Wi-Fi
 • Ses Kodekleri G.722.1
 • Opus codec desteği
 • En fazla 2 SIP hesabı
 • Yerel 5 yönlü konferans
 • Kablosuz Kulaklık için EHS desteği
 • Görüntü Çözünürlüğü 4K
 • Kamera Açısı 133
 • Sunum Paylaşım Bağlantı Tipi HDMI
 • Görüntü Kodek Desteği H.264 High Profile

Yealink
Yealink Video Konferans
Yealink Video Konferans
VİDEO Konferans Cihazının Online Satın Alabilir, Yealink MeetingEye 400 4K IP VİDEO Konferans Cihazının Teknik dökümanlarına ve Kataloglarına Ulaşabilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 259 99 66

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top