Yealink MVC400 Teams Uyumlu Video Konferans Sistemi

Anasayfa / Yealink Video Konferans / Yealink MVC400 Teams Uyumlu Video Konferans Sistemi
Yealink MVC400, Microsoft Teams odaları için özel olarak tasarlanmış kullanımı kolay bir video konferans çözümüdür. 8 MEMS mikrofon dizisi ve 133 ° görüş alanıyla birlikte, yüz algılama, ses yerelleştirme ve hoparlör izleme gibi yapay zeka teknolojileri, kullanıcılara tam deplex modda yüksek kaliteli arama deneyimi sağlar. Yalnızca yüksek kalıcılığa sahip bir MCore, bir dokunmatik panel MTouch II ve bir USB video bar olan UVC40 içeren MVC400, kolay dağıtım ile küçük toplantı odaları için optimum seçimdir.

Stok Durumu: Tükendi.

Kategori: Yealink Video Konferans

Fiyatı: 4450.00 USD + Kdv.

Yealink MVC400 Teams Uyumlu Video Konferans Sistemi

Ürün Açıklaması

Yealink MVC400 Teams Uyumlu Video Konferans Sistemi

Yealink MVC400, Microsoft Teams odaları için özel olarak tasarlanmış kullanımı kolay bir video konferans çözümüdür. MVC400, sıfıra yakın öğrenme eğrisiyle çalıştırılması kolay, Microsoft Teams'e özel kullanıcı arabirimine sahiptir. Tek dokunuşla toplantı odasına girip planlanan Teams veya Skype For Business toplantınızı başlatırsınız. 8 MEMS mikrofon dizisi ve 133 ° görüş alanıyla birlikte, yüz algılama, ses yerelleştirme ve hoparlör izleme gibi yapay zeka teknolojileri, kullanıcılara tam deplex modda yüksek kaliteli arama deneyimi sağlar. Yalnızca yüksek kalıcılığa sahip bir MCore, bir dokunmatik panel MTouch II ve bir USB video bar olan UVC40 içeren MVC400, kolay dağıtım ile küçük toplantı odaları için optimum seçimdir.

Yerel Microsoft Teams'e Özel Kullanıcı Arayüzü, Sorunsuz Konferans Deneyimi

Yerel Microsoft Teams'e özel kullanıcı arabirimi, tek dokunuşla toplantıya katılma olanağı sunar. Çok işlevli all-in-one fikri ile tasarlanan MTouch II dokunmatik panel, arama kontrolü, kamera kontrolü, içerik paylaşımı ve diğer işlevleri kolayca gerçekleştirmenize olanak tanır. Aynı zamanda MTouch Ⅱ, konferans sisteminin otomatik olarak uyandırılabileceği ve konferansı hemen başlatabileceğiniz yerleşik bir İnsan Hareket Sensörüne sahiptir.

Otomatik Çerçeveleme ve Hoparlör İzleme dahil olmak üzere AI teknolojisine sahip UVC40, grupların yalnızca katılımcıların sayısına ve konumuna göre otomatik olarak çerçevelenmesini desteklemekle kalmaz, aynı zamanda kamerayı ayarlamadan konuşmacıyı otomatik olarak yakınlaştırarak katılımcıların konferansa daha fazla odaklanmasını sağlar. 

Hassas Ses Yerelleştirme, Tam Çift Yönlü Deneyim

8 MEMS mikrofon dizisi, UVC40'ın daha güçlü gürültü önleme ve dağılma yeteneğine sahip olmasını sağlar. Yeni yükseltilmiş hüzmeleme algoritması, akustik yankı giderme ve dereverberasyon üzerinde işleme teknolojisi ile birlikte, yüksek kaliteli tam çift yönlü çağrı getiriyor. Bu sayede daha hassas ses alımını gerçekleştiriyor. Kamera elektrikli lens kapağı, video konferans başladığında otomatik olarak açılır ve video konferans yapılmadığında kapalı kalarak konferans gizliliğinizi korur.

Teknik Özellikler

Görüntü Çözünürlüğü1080P
Zoom DesteğiVar
Kamera Açısı133
Desteklenen Ekran Sayısı1

Yealink
Yealink Video Konferans
Yealink Video Konferans
Yealink MVC400 Teams Uyumlu Video Konferans Sistemi Yealink MVC400, Microsoft Teams odaları için özel olarak tasarlanmış kullanımı kolay bir video konferans çözümüdür.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 259 99 66

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top