Yealink T46U IP Telefon PoE Destekli - Adaptörsüz

Anasayfa / Masaüstü ip Telefonlar / Yealink T4 Serisi İp Telefonlar / Yealink T46U IP Telefon PoE Destekli - Adaptörsüz
Yealink Optima HD ses; 4.3 480x720 renkli LCD ekran; dahili iki adet USB portu; USB dongle ile birlikte Bluetooth desteği; 6 SIP hesap desteği; toplamda 41 tuş; çift portlu 10/100/1000 Ethernet Switch; PoE desteği; RJ-9 kulaklık çıkışı; EHS desteği; genişleme modülü desteği; opsiyonel duvar montaj aparatı; opsiyonel güç adaptörü

Stok Durumu: Mevcut

Kategori: Yealink T4 Serisi İp Telefonlar

Fiyatı: 156.00 USD + Kdv.

Yealink T46U IP Telefon PoE Destekli - Adaptörsüz

Ürün Açıklaması

Yealink T46U Verimliliği Artırmak için Devrim Niteliğinde IP Telefon

Yealink T46U Verimliliği Artırmak için Devrim Niteliğinde IP Telefon yöneticiler ve profesyoneller için tasarlananan, daha iyi genel performansa sahip nihai bir iletişim aracıdır. Telefon, daha parlak ve daha canlı görünen çekici bir yüksek çözünürlüklü TFT renkli ekran kullanmaktadır. Yealink Optima HD Ses teknolojisi ve Opus'un geniş bant codec bileşeni olan T46U, size mükemmel ses kalitesi ve kristal netliğinde ses iletişimi sunar. Ayrıca, T46U, Bluetooth, Wi-Fi, USB kulaklık ve USB kaydını gerçekleştiren bir telefona çift USB bağlantı noktası koyar ve bunlardan herhangi birini ihtiyaçlarınıza göre serbestçe kullanabilirsiniz.

Daha Güçlü Performans, Daha Fazla Olasılık

Güçlü bir yonga ile donatılmış olan T4 serisi, daha güçlü bir bilgi işlem yeteneğine ve daha yüksek işlevlere sahip olup, daha yüksek üretkenlik ve daha sorunsuz ofis deneyimi sağlar. Mükemmel performans nedeniyle, T4 serisi, farklı iş talepleri için daha fazla hizmeti genişletebilir.

Üstün HD Ses, Daha İyi İletişim

Yealink T4 serisi, yabancı gürültüler olmadan mükemmel ses kalitesi sağlayan ve akıcı konuşmalara izin veren endüstri lideri Akıllı Gürültü Filtreleme Teknolojisi ile dikkat dağıtıcı unsurlar olmadan iletişim sağlamanıza yardımcı olur.

Klasik Tasarım, Pratik Detaylar

Yealink ekibi tarafından tasarlanan T4 serisi, Yealink IP telefon ailesinin tasarım konseptini miras almıştır. Modern görünümler ve ergonomik detaylar içeren gelişmiş tasarım, kullanıcılara daha kolay ve dostane bir kullanım deneyimi sağlar.

Hepsi Bir Arada Platform, Rahat Yönetim

T4 serisinin kurulumu ve yönetimi kolaydır, bu da işletim ve bakım maliyetlerinde önemli bir düşüş sağlar.

 • VoIP Hesap Adedi 6
 • Ekran Tipi LCD
 • İşletim Sistemi G.711 u/a
 • Ekran Aydınlatması Evet
 • Meşguliyet Panosu Desteği Hayır
 • PoE Desteği Var
 • EHS Desteği Evet
 • Ses Kodekleri Opus
 • Kulaklık Çıkışı RJ9
 • Yealink
  Yealink T4 Serisi İp Telefonlar
  Yealink T4 Serisi İp Telefonlar
  Yealink T40U İp Telefon Modelinin Online Takstile Satın Alabilir, Yealink T40 G Teknik dökümanlarına ve Kataloglarına Ulaşabilirsiniz.

  Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 259 99 66

  Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
  Top