Yealink T57W IP Telefon PoE Destekli - Adaptörsüz

Anasayfa / Masaüstü ip Telefonlar / Yealink T5 Serisi İp Telefonlar / Yealink T57W IP Telefon PoE Destekli - Adaptörsüz
Yealink T57W, Optimize edilmiş görüntüleme ve navigasyon deneyimi sağlamak için geniş, arkadan aydınlatmalı ve yüksek çözünürlüklü renkli LED göstergeleri ile yükseltilmiş zarif ve şık tasarım.

Stok Durumu: Mevcut

Kategori: Yealink T5 Serisi İp Telefonlar

Fiyatı: 295.00 USD + Kdv.

Yealink T57W IP Telefon PoE Destekli - Adaptörsüz

Yealink T57W IP Telefon

7 inç büyüklüğündeki ve 800*480 piksel çözünürlüklü renkli kapasitif ekranıyla Yealink T57W, Dual Gigabit Ethernet portları ile network erişiminde maksimum verim sağlıyor. 16 Sip hesabı tanımlanabilen Yealink T57W, HD ses, POE desteği ve kablosuz kulaklık ve EXP50 genişleme modulü için USB girişi ile kullanıcı dostu ara yüzü sizlere kurumsal bir IP masa telefonu çözümü sağlıyor.

Yealink T57W ile Daha Fazla Olasılığı Keşfedin

Yeni özelliklerle donatılan SIP T5 Serisi telefonlarla anında içerik paylaşımı, Dahili Bluetooth ve WİFİ özellikleri görüşmelerinizin kalitesini arttırır. Bir Yealink DD10K dongle ile 4 telsiz ahizeye kadar DECT ahize uyumluluğunu destekler.

 Yealink T57W Gelişmiş Özellikler 

Uzak katılımcılar için dikkat dağıtıcı sesleri engellemek için Akustik Shield teknolojisi ile tasarlanmıştır. Bu teknoloji hoparlör ve dış ses kaynağı arasında sanal bir kalkan oluşturmak için birden fazla mikrofon kullanır. Etkinleştirildiğinde, kalkanın dışından gelen sesleri akıllıca engeller ve sessizleştirir. Bu sebeple çağrı merkezleri ve ofis alanı gibi gürültülü yerlerde verimliliği arttırır.

Teknik Özellikler

Lan / Pc Port Hızı10 / 100 / 1000
Kulaklık ÇıkışıUSB
İşletim SistemiVar
EHS DesteğiEvet
Meşguliyet Panosu DesteğiEvet
Ekran AydınlatmasıEvet
Ekran TipiRenkli Kapasitif
PoE DesteğiVar

 

Yealink
Yealink T5 Serisi İp Telefonlar
Yealink T5 Serisi İp Telefonlar
Yealink T57W İp Telefon Modelinin Online Satın Alabilir, Yealink T57W Teknik dökümanlarına ve Kataloglarına Ulaşabilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 259 99 66

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top