Yealink UH36-Mono Tek Taraflı USB ve 3.5mm Jacklı Kablolu UC kulaklığı

Anasayfa / Yealink Kulaklık / Yealink UH36-Mono Tek Taraflı USB ve 3.5mm Jacklı Kablolu UC kulaklığı
Microsoft Teams tarafından onaylanan ve Yealink UH36 Mono olarak sunulan Yealink UH36 Tek Taraflı, kolayca konsantre olmanızı sağlayan ve konuşmalarınızın kalitesini arttırmanıza yardımcı olacak profesyonel bir USB kablolu kulaklıktır.

Stok Durumu: Mevcut

Kategori: Yealink Kulaklık

Fiyatı: 112.00 USD + Kdv.

Yealink UH36-Mono Tek Taraflı USB ve 3.5mm Jacklı Kablolu UC kulaklığı

Ürün Açıklaması

Yealink UH36-Mono Tek Taraflı USB ve 3.5mm Jacklı Kablolu UC kulaklık

Microsoft Teams tarafından onaylanan ve Yealink UH36 Mono olarak sunulan Yealink UH36 Tek Taraflı, kolayca konsantre olmanızı sağlayan ve konuşmalarınızın kalitesini arttırmanıza yardımcı olacak profesyonel bir USB kablolu kulaklıktır. Ayrıca sağladığı Yealink USB Connect yazılımı ve Yealink Cihaz Yönetim Platformu / Bulut Hizmeti ile, cihaz bilgilerini kontrol etmek ve bir veya daha fazla UH36 kulaklığın ürün yazılımını yükseltmenizi kolaylaştırır.

Basit ve Esnek Bağlantı

Kutusundan çıkar çıkmaz bir USB tak ve çalıştır kurulumu, Yealink IP telefonlarına, PC ve tablete bağlantıyı sağlar ve 3,5 mm jak ile PC ve akıllı telefon bağlantısı da aynı şekilde çalışmaya hazırdır. Ses senkronizasyonu ve çoklu arama kontrolü gibi gelişmiş özelliklerin parmaklarınızın ucunda olduğu Yealink IP telefonları ile derinden entegre edilmiştir. Ergonomik tasarımı, UH36'yı uzun konferans aramaları ve gün boyu kullanım için yeterince konforlu hale getirir. Gürültü önleyici mikrofon, dış gürültünün en fazla azaltılmasını sağlar, böylece dinleyiciler eldeki istenen sese daha fazla odaklanabilir, yakındaki konuşmacılar da çoğu arama gizliliğiyle korunur.

Teknik Özellikler

Bağlantı TipiUSB
Ürün TipiTek Taraflı Kulaklık
MikrofonVar
Kullanım YeriPC
Çağrı Kontrol ÜnitesiVar
Gürültü FiltrelemeNoise Cancelling
Kulak YastığıSuni Deri
Kablo uzunluğu2,1 m
Kablo sonlandırmaUSB
Kullanım ŞekliTaçlı
StilKulak Üstü
RenkSiyah
Kapsül TipiYarı Açık Kapsül
Ağırlık250 gr
Wireless ÖzelliğiYok

Yealink
Yealink Kulaklık
Yealink Kulaklık
Yealink UH36-Mono Tek Taraflı USB ve 3.5mm Jacklı Kablolu UC kulaklığı Modelinin Online Satın Alabilir, Yealink UH36-Mono Tek Taraflı USB ve 3.5mm Jacklı Kablolu UC kulaklığı Teknik dökümanlarına ve Kataloglarına Ulaşabilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 259 99 66

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top