Yealink UVC30-Room USB Kamera

Anasayfa / Yealink Video Konferans / Yealink UVC30-Room USB Kamera
Yealink UVC30 Room, gerçek ve mükemmel bir deneyim için 4K çözünürlüklü ve 3x dijital zoom özellikli yeni bir USB Kameradır.

Stok Durumu: Tükendi.

Kategori: Yealink Video Konferans

Fiyatı: 390.00 USD + Kdv.

Yealink UVC30-Room USB Kamera

Ürün Açıklaması

VC30-Desktop 4K Web Kamerası

 

Yealink UVC30 Desktop, gerçek ve mükemmel bir deneyim için 4K çözünürlüklü ve 3x dijital zoom özellikli yeni bir USB Kameradır. Dahili kızılötesi sensör ve yüz tanıma özelliğiyle, giriş güvenliğinizi artırmak için Windows Hello özelliğini destekler. Keskin görüntü ve doğru renk üretimi sayesinde ultra HD 4K çözünürlük ve yüksek kare hızlarında canlı bir yüz yüze video toplantısı deneyimi sunar. Geniş bir görüş alanı, monitörden veya dizüstü bilgisayardan önce oturan herkesin uzak uçtan görünür olmasını sağlar. Yüz tanıma özelliğine sahip UVC30 Masaüstü, çok daha akıllı bir deneyim elde etmek için insanları her zaman sorunsuz ve doğru bir şekilde çerçeveler.

Mükemmel Görüntü Kalitesi

UVC30 Desktop, doğal renk reprodüksiyonu ile birinci sınıf bir görüntü kalitesi ve aynı zamanda pürüzsüz video ve detay sunarak toplantı deneyimini kullanıcılar için optimize eder. UVC30 Masaüstü ayrıca farklı ekrana ve uygulamaya uyum sağlayan 4K / 30FPS, 1080P / 60FPS, 720P / 60FPS dahil olmak üzere çoklu çözünürlükleri de destekler.

 

Ultra Geniş Görüş Alanı

120 ° görüş alanı ile, monitör veya dizüstü bilgisayardan önce oturan insanlar herhangi bir konum ayarı yapılmadan görülebilir.

Teknik Özellikler

Ürün TipiKompakt
Zoom DesteğiVar

Yealink
Yealink Video Konferans
Yealink Video Konferans
Yealink UVC30-Room USB Kamera gerçek ve mükemmel bir deneyim için 4K çözünürlüklü ve 3x dijital zoom özellikli yeni bir USB Kameradır.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 259 99 66

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top