Yealink UVC50 USB PTZ Video Konferans Kamerası

Anasayfa / Yealink Video Konferans / Yealink UVC50 USB PTZ Video Konferans Kamerası
Microsoft ve Zoom tarafından onaylanan Yealink UVC50, işbirliği deneyimini daha da ilerletmek için Teams, Skype Kurumsal, Zoom vb. dahil olmak üzere çoğu UC platformuyla çalışabilir. Bu kamera, saniyede 60 kareye kadar tam HD 1080P'de parlak ayrıntılar ve optik yakınlaştırmasında gerçekçi video kalitesi üretir.

Stok Durumu: Mevcut

Kategori: Yealink Video Konferans

Fiyatı: 1150.00 USD + Kdv.

Yealink UVC50 USB PTZ Video Konferans Kamerası

Ürün Açıklaması

Yealink UVC50 USB PTZ Video Konferans Kamerası

Yealink UVC50 USB PTZ Kamera, video konferanslar sırasında sürükleyici görüntü kalitesi sunmak için tasarlanmıştır. Microsoft ve Zoom tarafından onaylanan Yealink UVC50, işbirliği deneyimini daha da ilerletmek için Teams, Skype Kurumsal, Zoom vb. dahil olmak üzere çoğu UC platformuyla çalışabilir. Bu kamera, saniyede 60 kareye kadar tam HD 1080P'de parlak ayrıntılar ve optik yakınlaştırmasında gerçekçi video kalitesi üretir. Kamera ayarlamalarına karışma korkusu olmadan, yalnızca mekanik kaydırma, eğme ve yakınlaştırma, Yealink kamera kontrol eklenti yazılımı veya bir uzaktan kumanda aracılığıyla sessizce kolayca yapmakla kalmaz, aynı zamanda sadece tek bir tıklama ile 9 adede kadar kamera ön ayarı hızlı konum geçişini destekler.

Özellikler:

91 ° görüş alanı ve 5x optik yakınlaştırma ile güçlendirilmiş UVC50, toplantı odasındaki herkesi yakalamak için faaliyet gösterir. Sınıfının en iyisi video kalitesinden yararlanan tüm katılımcılar, Yealink UVC50 veya UVC80 tarafından gerçeğe yakın bir işbirliği ve iletişim ile garanti edilir.

Ters montaj

Kamera, toplantı odası tavanı gibi baş aşağı bir konumda asılırsa, Hangup modu ile kameranın görüntü görünümünü çevirmesini sağlayabilirsiniz.

Çoklu kurulum seçenekleri

VESA aksesuarı, UVC50'yi konferans masasına koymanıza ya da TV'nin üstüne, duvara, tavana, bir TV sehpasına veya bir tripoda ihtiyaçlarınıza göre büyük esneklikle monte etmenize olanak tanır.

Teknik Özellikler

Ürün TipiKodek
Kamera Açısı90
Görüntü Çözünürlüğü1080P
Zoom DesteğiVar

Yealink
Yealink Video Konferans
Yealink Video Konferans
Yealink UVC50 USB PTZ Video Konferans Kamerası Yealink UVC50 USB PTZ Kamera, video konferanslar sırasında sürükleyici görüntü kalitesi sunmak için tasarlanmıştır. Microsoft ve Zoom tarafından onaylanan Yealink UVC50, işbirliği deneyimini daha da ilerletmek için Teams, Skype Kurumsal, Zoom vb. dahil olmak üzere çoğu UC platformuyla çalışabilir. Bu kamera, saniyede 60 kareye kadar tam HD 1080P'de parlak ayrıntılar ve optik yakınlaştırmasında gerçekçi video kalitesi üretir.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 259 99 66

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top