Yealink UVC80 USB PTZ Video Konferans Kamerası

Anasayfa / Yealink Video Konferans / Yealink UVC80 USB PTZ Video Konferans Kamerası
Microsoft ve Zoom tarafından onaylanan Yealink UVC80, işbirliği deneyimini daha da ilerletmek için Teams, Skype Kurumsal, Zoom vb. dahil olmak üzere çoğu UC platformuyla çalışabilir. Bu kamera, saniyede 60 kareye kadar tam HD 1080P'de parlak ayrıntılar ve optik yakınlaştırmasında gerçekçi video kalitesi üretir.

Stok Durumu: Mevcut

Kategori: Yealink Video Konferans

Fiyatı: 1800.00 USD + Kdv.

Yealink UVC80 USB PTZ Video Konferans Kamerası

Ürün Açıklaması

Yealink UVC80 USB PTZ Video Konferans Kamerası

Yealink UVC80 USB PTZ Kamera, video konferanslar sırasında sürükleyici görüntü kalitesi sunmak için tasarlanmıştır. Microsoft ve Zoom tarafından onaylanan Yealink UVC80, işbirliği deneyimini daha da ilerletmek için Teams, Skype Kurumsal, Zoom vb. dahil olmak üzere çoğu UC platformuyla çalışabilir. Bu kamera, saniyede 60 kareye kadar tam HD 1080P'de parlak ayrıntılar ve optik yakınlaştırmasında gerçekçi video kalitesi üretir. Kamera ayarlamalarına karışma korkusu olmadan, yalnızca mekanik kaydırma, eğme ve yakınlaştırma, Yealink kamera kontrol eklenti yazılımı veya bir uzaktan kumanda aracılığıyla sessizce kolayca yapmakla kalmaz, aynı zamanda sadece tek bir tıklama ile 9 adede kadar kamera ön ayarı hızlı konum geçişini destekler.

12x Optik Zoom

UVC80, 78,5 ° görüş alanı ve 12x optik sayesinde toplantı odasının arkasında oturan katılımcıların herhangi bir kalite kaybı olmaksızın net bir şekilde görülmesini sağlar. Sınıfının en iyisi video kalitesinden yararlanan tüm katılımcılar, Yealink UVC50 veya UVC80 tarafından gerçeğe yakın bir işbirliği ve iletişim ile garanti edilir. 12x optik yakınlaştırma ve iyi bir alan derinliği ile uzak taraf, UVC80 ile kalite kaybı olmadan toplantı odasının arkasındaki katılımcıları net bir şekilde görebilir.

Teknik Özellikler

Ürün TipiAksesuarlar
Görüntü Çözünürlüğü1080P
Zoom DesteğiVar

Yealink
Yealink Video Konferans
Yealink Video Konferans
Yealink UVC80 USB PTZ Video Konferans Kamerası Microsoft ve Zoom tarafından onaylanan Yealink UVC80, işbirliği deneyimini daha da ilerletmek için Teams, Skype Kurumsal, Zoom vb. dahil olmak üzere çoğu UC platformuyla çalışabilir.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 259 99 66

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top