Yealink VC210 Teams Uyumlu Video Konferans Cihazı

Anasayfa / Yealink Video Konferans / Yealink VC210 Teams Uyumlu Video Konferans Cihazı
Yealink VC210 Mikrosoft Team's Uyumlu Video Konferans Kiti, küçük toplantı odaları ve huddle roomlar için idealdir. UVC30 4K kamerası, CP900 6 mikrofonlu taşınabilir Team's uyumlu bluetooth hoparlörü ile kompakt bir cihazdır.

Stok Durumu: Mevcut

Kategori: Yealink Video Konferans

Fiyatı: 2135.00 TL + Kdv.

Yealink VC210 Teams Uyumlu Video Konferans Cihazı

Ürün Açıklaması

Yealink VC210 Teams Uyumlu Video Konferans Cihazı

Microsoft Teams ile entegreli VC210, tak ve çalıştır kolaylığı ile birinci sınıf ses ve video deneyimi sunarak küçük toplantı odaları ve huddle roomlarınızda Team’s toplantı deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Yealink hoparlör CP900 ile birlikte çalışır. VC210, 120 ° geniş görüş alanını yakalayan ultra HD 4K kameraya sahiptir ve Otomatik çerçeveleme özelliği tüm katılımcılar için en iyi perspektifi yakalar. 360 ° çok yönlü ses alma ve stereo sese sahip Yealink USB Hoparlör CP900 ile tam uyumlu olan VC210, küçük odalara mükemmel ses getirir ve herkesin görülebildiği kadar da iyi duyulmasını sağlar. * VC210 ses cihazı olarak sadece CP900 ile uyumludur.

Basit Kurulum

Hepsi bir arada bir çözüm olan VC210, Kompakt, hafif tasarımı, daha az yer kaplaması, tak ve çalıştır özelliği ve çoklu montaj seçenekleri sayesinde hem kullanım hem kurulum kolaylığı sağlar.

Team’s Toplantısı Çok Kolay

Sınırlı alanlarda esnek kurulum sunan hafif tasarım, VC210'un duvara, ekranın üstüne veya herhangi bir düz yüzeye monte edilmesini sağlar. Bir monitör veya LCD dokunmatik ekran bağlayarak toplantıyı yönetebilir ve Yealink uzaktan kumandasını kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece kabloları takmak. Böylelikle zaten bildiğiniz, sevdiğiniz ve sezgisel olarak kullanabildiğiniz Team’s ile bir toplantıya hazırsınız.

Tüm Detayları Yakala

Ultra HD 4K kamera, her katılımcının rahat bir şekilde görülebilmesini sağlamak için 120 derecelik diyagonal görüş alanına sahip otomatik çerçeveleme özelliğine sahiptir. Kolaylıkla Dinleyin ve Konuşun Yealink CP900 hoparlör, daha kesintisiz ve akıcı bir ses deneyimi sunan özel bir cihazdır. Tam çift yönlü hoparlör, HD ses ve altı mikrofon ile beamforming özelliğine sahiptir ve her iki taraftaki kişilerin yüz yüze konuşuyormuş hissi veren bir iletişimin tadını çıkarmasını sağlar. Yealink Gürültü Önleme ve yankı giderme teknolojisi, arka plan gürültüsünü ve yankılanmayı azaltırken konuşmaların daha canlı hissedilmesini sağlar.

Küçük Toplantı Odalarıve Huddle Roomlar için Akıllı Video Konferans Kiti

Giriş düzeyinde bir video konferans kiti olan Yealink VC210 Teams, küçük toplantı odaları ve huddle romlar için tasarlanmıştır. Android 9.0 tabanlı bu kompakt hepsi bir arada cihaz, uzaktan kumanda VCR20-MS veya bağlı dokunmatik LCD ekran aracılığıyla video konferansınızın basit, sorunsuz ve güvenli bir çalışma deneyimini garanti eder. Microsoft Teams ile işbirliği yapan VC210, toplantıyı daha iletişimsel ve işbirlikçi hale getiren içerik paylaşımı ve beyaz tahta özelliğine sahiptir. Basit ve esnek kurulumunun yanında güçlü özellikler ve uygun fiyat sağlayarak mükemmel video konferans performansı sunar.

Teknik Özellikler:

  • Ürün Tipi Kompakt
  • Mikrofon Bağlantı Tipi Kablolu
  • Hoparlör Frekans Aralığı 150-15,000 Hz

Yealink
Yealink Video Konferans
Yealink Video Konferans
Yealink VC210 IP VİDEO Konferans Cihazının Online Satın Alabilir, Yealink VC210 IP VİDEO Konferans Cihazının Teknik dökümanlarına ve Kataloglarına Ulaşabilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 259 99 66

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top