Yealink VCM34 Video Konferans Mikrofonu

Anasayfa / Yealink Video Konferans / Yealink VCM34 Video Konferans Mikrofonu
Yerleşik 3 mikrofon dizisi ve üstün ses teknolojisi sayesinde, VCM34, en iyi ses deneyimine ihtiyaç duyan herhangi bir konferans odası için ideal bir çözüm olarak 20ft (6m) ve 360 ° ses alma aralığına sahiptir.

Stok Durumu: Mevcut

Kategori: Yealink Video Konferans

Fiyatı: 435.00 USD + Kdv.

Yealink VCM34 Video Konferans Mikrofonu

Ürün Açıklaması

VCM34 ile Daha Saf Ses, Daha İyi Toplantı Deneyimi

VCM34, Yealink Video Konferans Sistemi veya Yealink UVC PTZ Kamera için ses giriş cihazı olarak çalışabilen bir video konferans mikrofon dizisidir. VCM34, ses kalitesini tamamen iyileştirmek için Yealink Noise Proof Technology dahil olmak üzere donanım ve yazılımı birleştirir. Yerleşik 3 mikrofon dizisi ve üstün ses teknolojisi sayesinde, VCM34, en iyi ses deneyimine ihtiyaç duyan herhangi bir konferans odası için ideal bir çözüm olarak 20ft (6m) ve 360 ° ses alma aralığına sahiptir. Ek olarak, tek bir sistemde 4'e kadar VCM34 ünitesi kademelendirilebilir, böylece VCM34, tüm katılımcılar birbirlerinden masanın karşısında oturuyormuş gibi uzun ses yakalama mesafesi sağlayabilir.

Temel Özellikler ve Faydalar:

• Dahili 3 mikrofon dizisi

• 20ft (6m) ve 360 ° ses alma aralığı

• Yealink Noise Proof Teknolojisi

• Ethernet Üzerinden Güç (PoE)

• 4 üniteye kadar kademelendirilebilir

Yealink
Yealink Video Konferans
Yealink Video Konferans
Yealink VCM34 Video Konferans Mikrofonu VCM34, Yealink Video Konferans Sistemi veya Yealink UVC PTZ Kamera için ses giriş cihazı olarak çalışabilen bir video konferans mikrofon dizisidir.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 259 99 66

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top