Yealink W59R SIP DECT El Terminali

Anasayfa / Yealink İp Dect Telefon / Yealink W59R SIP DECT El Terminali
Yealink W59R, IP67 standardına göre onaylanmış, tozlu, nemli ve zorlu olabilecek ortamlar için oldukça uygun, entegre Bluetooth ve titreşim alarmına sahip profesyonel, sağlamlaştırılmış bir DECT el cihazıdır.

Stok Durumu: Mevcut

Kategori: Yealink İp Dect Telefon

Fiyatı: 175.00 USD + Kdv.

Yealink W59R SIP DECT El Terminali

Ürün Açıklaması

Yealink W59R SIP DECT El Terminali

Yealink W59R, IP67 standardına göre onaylanmış, tozlu, nemli ve zorlu olabilecek ortamlar için oldukça uygun, entegre Bluetooth ve titreşim alarmına sahip profesyonel, sağlamlaştırılmış bir DECT el cihazıdır. Sadece kablosuz iletişim avantajlarını ve IP üzerinden telefonun zengin özelliklerini birleştirmekle kalmayıp, aynı zamanda kesintisiz dolaşım ve aramaların aktarımı için Yealink W80 Çok Hücreli Sistem ile tam uyumlu olan bu telefon, kullanıcılara rahatlık ve iyi bir deneyim sağlar. Her bölge içinde ve arasında mobil iletişim sağlar ve karmaşık ve zorlu yerlerde stabilite sunar.

Mobil İletişim Özgürlüğü

Sağlam ve dayanıklı bir telefon olarak W59R, FNR (Esnek Gürültü Azaltma), LC3 (Düşük Karmaşık İletişim Codec) Plus, tam çift yönlü ve Opus dahil olmak üzere birçok önde gelen teknolojiyi bir araya getiren Yealink optimum HD ses kalitesiyle geliştirilmiştir. Bu, kullanıcıların konum gürültü veya kablosuz parazitle dolu olsa bile istikrarlı ve yüksek kaliteli bir ses deneyimi elde edebileceği anlamına gelir. Ayrıca, eksiksiz alarm fonksiyonları ve entegre G-Sensor, tehlikeli yerlerde çalışan kişilerin iş güvenliğini artırır.

Teknik Özellikler

 • Ekran Aydınlatması Evet
 • Roaming Desteği Var
 • Titreşim Desteği Var
 • Bel Klipsi Desteği Var
 • Kapsama Alanı İç Mekan 50
 • Kapsama Alanı Dış Mekan 300
 • Maks. Eş Zamanlı Çağrı Sayısı 2
 • Yealink
  Yealink İp Dect Telefon
  Yealink İp Dect Telefon
  Yealink W59R İp Telefon Modelinin Online Satın Alabilir, Yealink W59R Teknik dökümanlarına ve Kataloglarına Ulaşabilirsiniz.

  Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 259 99 66

  Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
  Top