Yealink W80B SIP Dect Baz İstasyonu

Anasayfa / Yealink İp Dect Telefon / Yealink W80B SIP Dect Baz İstasyonu
Yealink W80B DECT SIP Dect Baz İstasyonu, Çok Hücreli Sistem W80B Baz istasyonu W80BDM Dect Manager ile uyumlu olarak tasarlanmıştır.

Stok Durumu: Mevcut

Kategori: Yealink İp Dect Telefon

Fiyatı: 220.00 USD + Kdv.

Yealink W80B SIP Dect Baz İstasyonu

Sorunsuz Dolaşım 

 

DECT IP Çok Hücreli Sistem, kullanıcıların büyük iç veya dış alanlarda serbestçe hareket etmelerini sağlayan kesintisiz bir dolaşım ve geçiş çözümü sunar. Sistem 30 adede kadar baz istasyonunu ve 100 ahizeyi destekler, kablosuz kullanıcılar esneklik, kesintisiz dolaşım ve devir, HD ses kalitesi ve net iletişim ile keyif alabilirler.

Kolay Kurulum 

 

DECT IP Multi cell sistem, kullanıcılarına kolay kurulum sağlar. Çok noktaya yayın olmayan bir ağ ortamında olsanız bile, sisteminizi daha hızlı ve kolay kurmanıza yardımcı olmak için W80B baz istasyonunun IP adresini doğrudan telefonunuzdan alabilirsiniz. Yealink’in DECT IP Çok Hücreli Dağıtım yazılımı, herhangi bir W80B baz istasyonunun doğru konumunu, sistemi kolayca ayarlayabilen ve büyük ölçekli dağıtımları planlayabilen bazı ölçüm, kurulum ve konfigürasyon adımlarıyla hızlı bir şekilde doğrular.

Teknik Özellikler

PoE DesteğiVar
Roaming DesteğiVar
Kapsama Alanı İç Mekan50
Kapsama Alanı Dış Mekan300

Yealink
Yealink İp Dect Telefon
Yealink İp Dect Telefon
YealinkW80B SIP Dect Baz İstasyonu Modelinin Online Satın Alabilir, Yealink W80B SIP Dect Baz İstasyonu Teknik dökümanlarına ve Kataloglarına Ulaşabilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 259 99 66

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top