Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

1998 yılından beri bilişim sektöründe hizmet veren firmamız 2005 yılından beri Telekom sektöründe de uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Çağrı merkezi yazılımlarının satış, satış sonrası desteği ile 100 'den fazla çağrı merkezi müşterisine ulaşmış ve halen çağrı merkezi konusunda bu firmalara destek vermektedir. Telekom sektöründe tüm marka model iletişim ürünleri ve aksesuarlarının yanı sıra yaptığı anlaşmalarlada firmamız Yealink ürünlerinin satışını yapmakta olup son kullancıya çok daha uygun fiyatlara Yealin İp Telefonlarını ulaştırmaktadır. Son kullanıcılara en uygun yealink fiyat garantisi sunmakta olan firmamız yine taksitli ürün satışı ile son kullanıcı müşterilerimize fayda sağlamaktadır.


Yealink Hakkında

2001'de kurulan Yealink, dünyanın lider UC terminal çözüm sağlayıcısı olarak, telekomünikasyon telefon yeniliklerine adamıştır. Müşterilerimize Birleşik İletişimlerden (UC) en iyi şekilde yararlanmalarına ve "Kolay İşbirliği" nin gücünü kucaklamalarına yardımcı oluyoruz.
Yealink One-Stop UC terminal çözümleri unifyvoice, video ve verileri bir araya getirir ve her ölçekteki işletmeler için tasarlanmıştır. Çözümler, yöneticilerden resepsiyonistlere kadar her kullanıcı için çalışır ve ofisten, konferans salonundan veya telefondan iletişim kuran personele uyum sağlar. Ürünlerimiz hem öncül hem de bulut barındıran ekosistemlerle bütünleşir. Kapsamlı ürün portföyümüz, video konferans sistemleri, konferans telefonları, masaüstü IP telefonları, kablosuz DECT telefonları ve aksesuarları içerir.
Geniş uyumluluk ve esnek interoperability ile ürünler, 3CX, Asterisk, BroadSoft, Elastix, GENBAND, Genesys, Metaswitch, Microsoft ve diğerleri de dahil olmak üzere dünya çapındaki çeşitli pazar segmentlerinde lider sunucu ve UCplatform'larla sorunsuz bir şekilde bütünleşir. Zengin özellikleri ve düşük maliyetli performansıyla yüksek kaliteli ürünler dağıtmak ve kullanmak kolaydır. Yealink, mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini ve en yüksek müşteri memnuniyetini sürekli olarak takip etmektedir.
100'den fazla ülke ve bölgedeki dünya çapındaki müşterilerimiz, Yealink'in güvenilir UC terminal çözümlerini, kurulmuş global satış ve servis ağımız aracılığıyla izlemektedir. Vizyonumuz, dünyanın önde gelen UC çözüm sağlayıcısı olmak, insanların herhangi bir ağ türü altında, dünyanın herhangi bir yerinden, her an erişilebilen bulut tabanlı UC ekosistemleri aracılığıyla işlerini en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olmaktır.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 259 99 66

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top